Працюємо: Пн-Пт 09:00-19:00,
Сб 10:00-17:00, Нд - вихідний

Популярні пости
Топ кращих пральних машин 2019-2020
Ми розуміємо, наскільки складно купити підходящу пральну машину за хорошою...
15 Жовтня 2019 12821
Кращі сушарки для фруктів. Рейтинг сушарок для овочів і фруктів
Перш ніж ми почнемо шукати конкретні пристрої, ми повинні розглянути, для яких завдань буде використовуватися сушарка. Ми можемо робити ставки на у...
25 Червня 2019 9571
Готуємо м'ясо і овочі на електрогрилі правильно
В умовах міських квартир, приватних будинків досить придбати електрогриль. Як готувати на ньому страви різної складності, спробуємо розібратися дет...
02 Липня 2019 4394

Кращі сушарки для фруктів. Рейтинг сушарок для овочів і фруктів

кращі сушарки для фруктівСушка є одним з кращих методів збереження продуктів, а хороша сушарка для овочів і фруктів дозволяє сушити і такі види продуктів, як трави та навіть м'ясо. На практиці, однак, тільки деякі моделі, доступні на ринку, забезпечують таку високу ступінь гнучкості.

Тому, перш ніж ми почнемо шукати конкретні пристрої, ми повинні розглянути, для яких завдань буде використовуватися сушарка. Ми можемо робити ставки на універсальні моделі або адаптовані для сушіння однієї групи продуктів (наприклад, овочі).

Яку сушилку вибрати? На що варто звернути увагу?

У разі грибних пристроїв важливі тільки кілька параметрів. Але кожен з них важливий для функціональності пристрою:

 • потужність або діапазон потужності в разі пристроїв з регулюванням;
 • кількість лотків (не завжди більше - це краще);
 • споживана потужність - індивідуальні обігрівачі відрізняються енергоспоживанням.

Яка потужність сушарки для фруктів і овочів?

Цей параметр надзвичайно важливий, оскільки він визначає продуктивність обладнання. Найслабші з доступних сушарок мають потужність близько 100 Вт, в той час як у випадку найсильніших це значення навіть в кілька разів вище.

Варіант, який вибирають дуже часто, в основному через вигідну ціну, - це сушарки потужністю 250-400 Вт. Однак слід розуміти, що тут не найважливіша потужність, оскільки на її розмір впливають два фактори: електродвигун, що приводить в рух вентилятор (10 Максимум 15 Вт) і обігрівач (аналогічно тому, який встановлений навіть в фені).

Вибір найбільш слабкого пристрою не забезпечить ефективну сушку, в той час як занадто велика потужність призведе до висихання верхнього шару тканин рослини, але не висушить внутрішню поверхню належним чином. Щоб зрозуміти це, подивіться на загальну схему процесу сушіння.

Як працює сушарка?

На перший погляд, робота з сушаркою дуже проста: нагрівач нагріває повітря, маленький вентилятор штовхає його вниз, і звідти воно виштовхується назовні по колу лотка. Така схема забезпечує більш ефективний нагрів простору всередині сушарки і більш-менш постійну температуру у всьому об’ємі.

Температура, однак, є фактором, на який слід звернути особливу увагу, тому що занадто висока не тільки руйнує багато важливих поживних речовини і смаки, але і закриває зовнішні пори, не даючи фруктам висохнути всередині.

Яка сушарка для овочів і фруктів краща: температурний покажчик?

рейтинг сушарок для овочів і фруктівВирішивши купити сушилку, варто звернути увагу на те, чи дає виробник температуру, яка досягається при даній потужності всередині сушарки. Чим вища, тим більше втрата поживних речовин, тонкі скибочки можна пересушити. При більш низькій температурі можна буде сушити ще більші шматочки овочів або фруктів, але цей процес потребуватиме більше часу.

Енергозберігаюча сушарка для сушки овочів і грибів

Регулювання потужності є основним варіантом управління енергоспоживанням. Користувач може самостійно вирішити, яка потужність йому потрібна для сушки фруктів, овочів або грибів шматочками певного розміру.

Крім того, варто також звернути увагу на час сушки: нагрівач сушарки можна періодично відключати (як нагрівачі в електричних духовках), тому споживана потужність буде зменшуватися, а температура всередині пристрою залишиться на тому ж рівні.

Яку сушилку вибрати?

Важко знайти агрегат, який би одночасно відповідав усім вимогам, але кращі сушарки для фруктів і овочів - це пристрої:

 • мають 5-6 поверхів і можливість збільшити їх (все, що вам потрібно зробити, це встановити їх трохи по-іншому, щоб висушити великі шматки). Мінімальний необхідний рівень - чотири поверхи - це дозволяє оптимально використовувати потужність і температуру;
 • мають плавне регулювання потужності в діапазоні не менше 200-400 Вт (у випадку з сушарками без регулювання варто вибирати між споживаною потужністю і ефективністю: 250 Вт);
 • до яких надається інструкція, де описано, які налаштування є оптимальними для різних типів продуктів харчування (цей момент може здатися тривіальним, але час сушки навіть в аналогічних пристроях може бути дуже різним, і корисно знати рекомендації виробника);
 • зроблені з прозорого матеріалу (це дозволяє оцінити стан їжі, не відкриваючи кришку). При кожному відкритті виділяється практично все внутрішнє тепло, що призводить до значного зниження енергоефективності процесу.

Рейтинг сушарок для овочів і фруктів

Вивчивши відгуки клієнтів, можна виділити наступні моделі:

 • Ваш список
  Список бажань порожній
 • Ваш список
  Список порівняння порожній
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно