(096) 041-40-40 (066) 957-40-40
(093) 041-40-40

Працюємо: Пн-Пт 09:00-19:00,
Сб 10:00-17:00, Нд - вихідний

Популярні пости
Топ кращих пральних машин 2019-2020
Ми розуміємо, наскільки складно купити підходящу пральну машину за хорошою...
15 Жовтня 2019 11639
Кращі сушарки для фруктів. Рейтинг сушарок для овочів і фруктів
Перш ніж ми почнемо шукати конкретні пристрої, ми повинні розглянути, для яких завдань буде використовуватися сушарка. Ми можемо робити ставки на у...
25 Червня 2019 8301
Готуємо м'ясо і овочі на електрогрилі правильно
В умовах міських квартир, приватних будинків досить придбати електрогриль. Як готувати на ньому страви різної складності, спробуємо розібратися дет...
02 Липня 2019 3912

Правила купівлі морозильної камери? Поради, які зроблять купівлю простішою

як вибрати морозильну камеруЧасто ми купуємо більше продуктів, ніж можемо з'їсти. Щоб не викидати їх, багато що можна заморозити. Для цього варто купити високоякісний морозильник, який швидко і ефективно заморожує продукті, що в ньому зберігаються. Виробники Indesit, Electrolux, Whirlpool, Zanussi, Hotpoint-Ariston пропонують морозильники з усе більш цікавими функціями і додатковим обладнанням. Дивіться наше керівництво, як вибрати морозильну камеру, і вирішуйте, який морозильник виправдає всі ваші очікування?

Морозильна скриня чи ящик?

Спочатку варто розглянути найбільш важливе питання. На ринку доступні три різних типи морозильних камер: скрині, ящики і ті, які призначені для вбудовування в меблі. Кожен з цих типів, незважаючи на зовнішню схожість, має певні характеристики.

 1. Морозильні ларі. Морозильники, що відкриваються зверху. Така конструкція виділяє їх енергоефективністю, але ергономіка в деяких випадках залишає бажати кращого. Купівля морозильної камери скрині є раціональною для зберігання великої кількості однакових продуктів. Якщо продукти різних типів змішані, то на пошук конкретного продукту піде багато часу, енергія витрачається даремно протягом цього часу, і якщо працює морозильник, вся операція, хоча і теоретично проста, стає незручною. Це можна підсумувати в одному реченні: морозильна скриня хороша, особливо для людей, які зберігають велику кількість однакових продуктів.
 2. Ящики морозильні. Відкидні двері, які ми знаходимо в цих моделях, також є ризиком великих втрат енергії. Звичайно, завдяки використанню нових технологій, відмінності між відкриттям зверху і спереду не буде. Але при безперервній роботі морозильної камери, однак, помітні. Морозильні камери з ящиками трохи дорожчі, ніж ларі, але в багатьох випадках зручність їх використання варта різниці в ціні. Перш за все, вони дозволяють ефективно групувати і розділяти різні продукти, які ми зберігаємо. Ніщо не заважає покласти м'ясо в один ящик, в інший - морозиво і фрукти, а в третій - готову страву. Тут варто підкреслити, однак, що морозильні ящики зазвичай менш місткі, ніж ящики в формі скринь.
 3. Вбудовані морозильні камери. Що стосується конструкції, вони нагадують морозильні ящики. Що відрізняє моделі з даної групи, так це, перш за все, менша гнучкість. У той час як ящик або морозильна камера можуть бути поміщені в комору або навіть до підвалу, вбудована морозильна камера повинна бути на кухні. Оскільки це одна з найтепліших кімнат в будинку, навіть пристрої з хорошою теплоізоляцією будуть споживати велику кількість електроенергії. Перевага, звичайно, в тому, що всі продукти під рукою.

Як вибрати морозильну камеру по класу енергоефективності?

Розмір наших майбутніх рахунків за електроенергію залежить від того, який клас енергоефективності матиме наш морозильник. Але і ціна товару безпосередньо залежить від цього параметра.

На практиці дуже рідко можна знайти морозильники з енергетичним класом нижче A. Тому ми будемо мати справу з моделями в класі від A+ до A+++. Всупереч видимості, різниця досить велика. З найвищою моделлю A +++ ми зможемо заощадити істотну частину сімейного бюджету. І ми будемо використовувати морозильники протягом багатьох років.

Як вибрати морозильну камеру: об’єм

Великі морозильні камери місткістю, наприклад, 300 або 400 літрів займають досить багато місця і споживають набагато більше енергії для охолодження. Тому, перш ніж вибирати, яка морозильна камера найкраще підходить для ваших потреб, варто проаналізувати, яка саме ємність буде оптимальною.

Коли в морозильній камері залишається невикористаний простір, пристрій в основному заморожує повітря всередині камери протягом більшої частини свого часу. Це створює додаткові енергетичні витрати, яких можна уникнути. За доброю ціною, без проблем, ми купимо морозильну камеру об'ємом близько двохсот літрів. Цього має бути достатньо для сім'ї з трьох осіб.

Що таке здатність підтримувати температуру без електроживлення?

яка морозильна камера кращеЗбій в електроживленні - величезна проблема в разі морозильника. Проблема не така велика, якщо ми знаємо, що це сталося. Однак, якщо пройде дуже багато часу, в морозилці ви знайдете тільки калюжу води і велику кількість розморожених продуктів. А, як ми знаємо, більшість продуктів можна заморозити тільки один раз. Який морозильник захистить нас від цієї проблеми?

Параметр здатності підтримувати температуру без електрики - це не що інше, як час, коли наша морозильна камера здатна підтримувати низьку температуру. Чим довше цей час, тим краще. Багато моделей морозильників будуть зберігати продукти замороженими протягом декількох годин. Товари з середньою ціною можуть робити це протягом дня. Ви також можете знайти морозильні камери, які будуть підтримувати низьку температуру протягом двох днів. Цікаво, що моделі морозильних скринь мають набагато більші досягнення в цій галузі.

Додатковий функціонал для морозильних камер

Морозильна камера повинна бути зручною. Додаткове обладнання найчастіше можна знайти в морозильній камері з ящиками. Морозильні ларі пропонують їх дуже рідко. Додаткове обладнання зазвичай складається з різних полиць, кошиків. Перед тим, як вибрати морозилку, уточніть, чи присутні:

 • холодні батареї - всупереч зовнішньому вигляду, вони не мають нічого спільного з електрикою. Тим не менш, вони зберігають морозильник прохолодним при відсутності живлення. Ви можете взяти їх і використовувати в туристичних холодильниках в будь-який час;
 • льодогенератор - коли на вулиці переважає тепло, холодний напій освіжить вас своїм смаком. Однак що, якщо у нас немає нічого холодного вдома? Ми можемо миттєво отримати кубики льоду від спеціального льодогенератора, яким оснащена наша морозильна камера. Просто поверніть відповідну ручку, і лід впаде прямо в контейнер;
 • скляні полиці - безумовно, більш практичні, ніж пластикові. Перш за все тому, що вони не блокують світло. Морозильна камера зі скляними полицями відмінно освітлена.
 • Ваш список
  Список бажань порожній
 • Ваш список
  Список порівняння порожній
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно